اموزش مجازی زائران حج ، عمره و عتبات عالیات

domperidone posologie

domperidone sirop blog.smartofficecloud.com
سامانه آموزش مجازی زائر وابسته به حوزه نمایندگی ولی فقیه در امورحج و زیارت در راستای آموزش زائران حج، عمره و عتبات عالیات در فضای مجازی در خدمت زائران گرامی می باشد.

اموزش مجازی زائران

سامانه آموزش مجازی زائر وابسته به حوزه نمایندگی ولی فقیه در امورحج و زیارت  در راستای آموزش زائران حج، عمره و عتبات عالیات در فضای مجازی در خدمت زائران گرامی می باشد.

این سامانه جهت زائران  برنامه های ویژه ای در نظر گرفته است که از جمله آنها می توان به کلاس های آنلاین (برخط) ، بسته های آموزشی ، تالار های گفتگو و سامانه پیام کوتاه و ... اشاره نمود.

بسته های آموزشی ویژه زائران حج توسط اساتی و کارشناسان مجرب بعثه مقام معظم رهبری و در موضوعات متنوع از قبیل احکام عمومی ، مناسک حج ، اسرار و معارف حج ، شیعه شناسی ، تجوید و صحیح خوانی قرآن ، مکالمه عربی، اخلاق و آداب سفر، تاریخ اسلام و سیره امامان (ع) و .. آماده و در سامانه آموزش زائر جهت استفاده زائران گرامی می باشد.

همچنین دور جدید کلاس های آنلاین زائران در ماه مبارک رمضان آغاز شده است که زائران در زمینه های مختلف از قبیل احکام و مناسک حج ، آشنایی با اماکن متبرکه مکه و مدینه با نگاه تاریخی، اخلاق و آداب سفر حج ، اسرار و معارف حج ، مدیریت معنوی سفر حج ، احکام ویژه بانوان می توانند از این کلاس های بصورت ارتباط مستقیم با استاد استفاده نمایند.

دراین دوره برنامه ویژه جهت زائران فرهیخته خواهیم داشت و کلاس های ویژه ای جهت این دسته از زائران در نظر گرفته شده که کلاس های آنلاین با موضوعات تحریف قرآن، شناخت مذاهب اهل سنت ، احکام تطبیقی، پرسش های اعتقادی پاسخ های قرآنی و تفسیر ایات حج و ... از جمله این برنامه می باشد.

تالار گفتگو و سامانه یامک 3000828881 نیز آماده دریافت سوالات زائران گرامی می باشد.

جهت ورود به سامانه آموزش مجای زائران اینجا کلیک نمایید.

تاریخ درج: 1393/04/08